Kontakt

Foreningen Limfjordsfest, også kaldet styregruppen, koordinerer arbejdet med Limfjordsfest 2016.

Hele gruppen kan kontaktes på gruppen@limfjordsfest.dk

Formand og billetansvarlig
Tommy Jæger – tommy@limfjordsfest.dk

Marketing og presseansvarlig
Christian Bugislaus Carstens – christian@limfjordsfest.dk

Festpladsansvarlig
Ronni Nielsen – Ronni@limfjordsfest.dk

Catering
Dorte Karlsen – dorte@limfjordsfest.dk
Lars Jon Andersen – lars@limfjordsfest.dk

Økonomi
Mogens Kjeldsen – mogens@limfjordsfest.dk

Hjælpere
Janne de Rosche Jørgensen – janne@limfjordsfest.dk

Comments are closed.